Директора гімназії села Крупа нагороджено грамотою Головнокомандувача Збройних Сил України

Дата: 29.09.2023 12:11

Мирослав Філозоф - директор гімназії села Крупа за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу ЗСУ нагороджений грамотою Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.

Окрім основної роботи на посаді керівника ЗЗСО, Мирослав Філозоф спільно з дружиною Іванною Дубинка-Філозоф з 2014 р. підтримують захисників.

З початком повномасштабної війни в Україні сім’я волонтерів у складі місії "На щиті" привозить додому тіла загиблих Героїв України.

Дякуємо, що допомагаєте українським військовим і цивільним, наближаючи Перемогу України, бажаємо міцного здоров'я, сил та невтомності у вашій благородній справі. Слава Україні! Героям слава!