Відбулось засідання постійної планово-бюджетної комісії Підгайцівської сільської ради

Дата: 28.09.2023 11:19

28 вересня депутати-члени планово-бюджетної комісії зібралися напередодні позачергової 32-ї сесії Підгайцівської сільської ради під головуванням Святослава Карбовського.

У зв'язку з перевиконанням бюджету, були прийняті рішення рекомендувати депутатському корпусу спрямувати кошти:

•  понад 1 млн. на підтримку обороноздатності;
  •  на швидкоспоруджувану захисну споруду цивільного захисту модульного типу із монтажними роботами на території Гаразджанської гімназії у сумі 3,5 млн.;
  •  на забезпечення генераторним живленням потреб громади.
  •  на благоустрій та встановлення огорожі кладовищ сіл Пальче, Олександрія - Веснянка;
  •  на закупівлю книг для бібліотек Підгайцівської сільської ради;
  •  на інші важливі напрямки життєдіяльності громади.

Також, було прийняте рішення рекомендувати депутатському корпусу виділити кошти для  посилення превентивних засобів та встановлення технічних заходів охорони на територіях ЗЗСО (тривожні кнопки).