Оголошення про скликання 32-ї сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання

Дата: 28.09.2023 09:31

32 позачергова сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 29 вересня 2023 року о 14.00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради.
На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової тридцять другої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про внесення змін до п. 2 рішення Підгайцівської сільської ради від 15.12.2020 року № 2/8 «Про утворення виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради восьмого скликання, затвердженняперсонального та кільківсного складу виконкому»
  3. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023рік» від 23.12.2022 року № 24/2.
  4. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  5. Про внесення змін до п. 2 рішення Підгайцівської сільської ради № 24/9 від 23.12.2022р. «Про встановлення вартості харчування в закладах освіти на території Підгайцівської сільської ради».
  6. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди Підгайцівської сільської ради.
  7. Про затвердження Переліку підприємств, установ, та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Підгайцівської сільської ради.
  8. Про передачу на баланс КП при Підгайцівській сільській раді майна та будівель котелень.
  9. Про надання статусу юридичної особи відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради та затвердження Положення про відділ з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради в новій редакції.
  10. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації.
  11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
  12. Про затвердження детального плану території.
  13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  16. Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки.
  17. Про оренду.
  18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється).
  19. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
  20. Про надання дозволу на переведення садового будинку в житловий.
  21. Про перейменування назв вулиць в населених пунктах Підгайцівської сільської ради.
  22. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Збройних Сил України та недопущення вилучення коштів місцевих громад.
  23. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради 8 скликання до Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області щодо  капітального ремонту дороги С030809 /М19/-Липини-Борохів.
  24. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради 8 скликання до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.
  25. Про складання повноважень депутата Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  26. Про дострокове припинення повноважень старости сіл Піддубці, Гаразджа Підгайцівської сільської ради.
  27. Розгляд депутатських запитів.
  28. Різне.