Орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагородили Героя з Підгайцівської громади Ротмістренка Артема Володимировича

Дата: 27.09.2023 15:53

Указом Президента України №310/2023 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня РОТМІСТРЕНКА Артема Володимировича (посмертно).

Відзнаку вручили 27 вересня в приміщенні Підгайцівської сільської ради матері захисника України - Вірі Ротмістренко представники Луцького РТЦК та СП Волинської області.

Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк подякував матері захисника за виховання сина, Героя, який є прикладом і гордістю для всієї України.

Фото без описуФото без опису

Довідково. Ротмістренко Артем Володимирович народився 4 травня 1986 р. у м. Харкові. Захисник отримав вищу освіту в галузі комп'ютерних наук та інформаційних технологій на базі НТУ " Харківський політехнічний інститут". Працював програмістом за контрактом. З серпня 2015 року був мобілізований в АТО, де проходив службу до жовтня 2016. Двічі був нагороджений медалями: «За оборону промзони "Авдіївка" та «122 Окремий Аеромобільний Батальйон».

У 2017 переїхав з сім'єю - мамою та старшим братом у с. Підгайці Підгайцівської ТГ.

Ромістренко Артем був мобілізований 21 березня 2022 року Луцьким РТЦК та СП Волинської області.

13 вересня в результаті мінометного обстрілу противника у бою за Батьківщину в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області Артем отримав важкі поранення.

14 вересня 2022 р. воїн помер під час евакуації в ході надання медичної допомоги.