Два заклади освіти Підгайцівської громади відзначили благодійники за активну участь у марафоні "Разом ми сильні"

Дата: 22.09.2023 14:28

Представники Волинського обласного благодійного фонду "Дитяча місія. Україна" оголосили подяки Звірівському ЗДО "Сонечко" та Піддубцівському ліцею Підгайцівської сільської ради за активну участь у марафоні "Разом ми сильні" та створення презентаційних роликів - привітань до Міжнародного дня захисту дітей. Діти майбутнє та надія України.

Звірівському cадочку благодійники подарували, також, іграшки та футболки для малечі, а піддубцівським ліцеїстам - похідну пічку та смаколики.

Фото без описуФото без опису

Нагадаємо, ще у травні до Дня захисту Дітей малята Звірівського ЗДО заспівали рок-гімн Пласту (музика Олега Скрипки) "Ми ростем!" в рамках всеукраїнського марафону "Разом ми сильні!". Як повідомила директорка ЗДО Оксана Гуменюк, тексту близько 100 років (автор галицький поет Богдан Нижанківський), музичний керівник талановитих малят - Марина Приходько.

А у Піддубцівському ЗЗСО команда ліцеїстів 6 А класу під керівництвом Смалюк Інни презентували вітальний ролик до Дня захисту дітей.

Фото без описуФото без опису