Діти села Гаразджа передали захисникам України обереги та солодощі до Дня Миру

Дата: 21.09.2023 14:22

Вже за традицією до дня Миру в клубі с.Гаразджа для дітей гуртка декоративного мистецтва провели майстер-клас з виготовлення "Голуба миру" та організували збір солодких подарунків для українських захисників.

" Цьогоріч до спільної праці долучилися, також,  учні Гаразджанської гімназії. Солодкі подарунки та голуби -обереги були передані нашому односельчанину Миколі Ткачуку, який проходить військову службу в 82 окремій дисантно - штурмовій бригаді та прибув у чергову відпустку з передової", - розповів директор клубу Леонід Чайка.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Діти приготували для захисників, також,  листи, у яких побажали воїнам міцного здоров'я, Мирного неба і якнайшвидшої Перемоги.