Три ліцеї Підгайцівської громади відзначені у Конкурсі юних пожежників-рятувальників

Дата: 20.09.2023 16:01

Головним управлінням ДСНС України у Волинській області за популяризацію навичок рятування та безпеки життєдіяльності та за результатами конкурсу відзначені команди дружин юних пожежників рятувальників:

✅Піддубцівського ліцею - за зайняте 3 місце;

✅Підгайцівського ліцею - за зайняте 3 місце;

✅ Липинського ліцею - за активну участь.

Нагадаємо, конкурс проводився серед 49 команд Луцького району.

Кожна команда складалася з 6 юних пожежників-рятувальників, які готували тематичний відеоролик про пожежно-рятувальну справу та правила безпечної поведінки.

Вітаємо учасників конкурсу від Підгайцівської громади та їх наставників, дякуємо за популяризацію серед дітей та молоді поваги до професії рятувальника та здорового способу життя.