Від початку інформаційної кампанії щодо вимог Закону №3219 представники бізнесу Волині встановили 2035 РРО/ПРРО.


Про це учасників онлайн-семінару «Працюємо з РРО/ПРРО без штрафів», який відбувся 18 вересня 2023 року, поінформував начальник відділу фактичних перевірок
управління податкового аудиту ГУ ДПС у Волинській області Роман Денисюк.

Таким чином, наразі в області працює 8676 програмних РРО і 5250 одиниць класичної касової техніки. Про особливості готівкових розрахунків через РРО/ПРРО кожен платник податків має можливість поцікавитися у фахівців податкового аудиту та податкових сервісів у понеділок та четвер під час онлайн-семінарів на платформі ZOOM.

Зокрема, під час дистанційного спілкування платникам податків надається повна інформація щодо положень Закону № 3219, який відновлює відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а також про переваги та функціональні можливості програмних РРО від ДПС.

Консультаційну допомогу щодо роботи з ПРРО надають у всіх податкових інспекціях області, - звертають увагу представників бізнесу у Головному управлінні ДПС у
Волинській області.

З переліком відповідальних осіб, у яких можна отримати консультаційну допомогу щодо застосування ПРРО, варто ознайомитися за посиланням на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Нагадаємо, що онлайн-зустрічі з підприємцями за участю фахівців відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту та управління податкових сервісів
Головного управління ДПС у Волинській області проходять двічі на тиждень.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують на необхідності дотримання вимог закону щодо застосування РРО/ПРРО підприємцями-спрощенцями, окрім І групи, у зв’язку з відновленням відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закону).

Із 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.

Сектор інформаційної взаємодії
ГУ ДПС у Волинській області