Крупівська гімназія продовжить освітній процес у рідних стінах. Для безпеки використовуватимуть укриття Крупівського навчально-реабілітаційного центру, про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько.

"Цю ідею ми вже встигли обговорити із головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом, новопризначеною директоркою реабілітаційного центру Юлією Гринчук та директором місцевої гімназії Мирославом Філозофом.

Для того, щоб укриттям було зручніше користуватись, коштом місцевого та обласного бюджетів облаштуємо додатковий вхід та комфортніші умови для школярів.

Раніше гімназисти навчались у приміщенні дитсадка, що було не дуже зручно, адже у дошкільному навчальному закладі інший режим і є тиха година, тож у цьому навчальному році вирішили відновити навчання у приміщенні школи.

Мені дуже приємно, що ідею з використанням укриття реабілітаційного центру дітьми Крупівської гімназії, що поруч зі школою, підтримали в обласній раді й тепер школа зможе працювати у звичному режимі. Для дітей це дуже важливо", - розповів посадовець.