У Підгайцівській громаді в рамках міжнародного проєкту працюватиме фахівець із соціальної роботи

Дата: 15.09.2023 10:49

Ольга Оліферчук, фахівець із соціальної роботи (ФСР), яка протягом трьох місяців працюватиме в Підгайцівській громаді в рамках проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику».

Діяльність проєкту спрямована на підтримку дітей та сімей, належне реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей, надання їм соціальних послуг, запобігання їх вторинній інституалізації.

ФСР співпрацюватиме з Службою у справах дітей Підгайцівської сільської ради щодо надання інформаційної та організаційної підтримки.

"Сподіваємось, що результатом стане поліпшення життя дітей, захисту їх прав та збільшення пріоритету сімейного виховання", - розповіла Ольга Оліферчук.

Реалізація проєкту здійснюється під патронатом Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО "Ліга соціальних працівників України".

Громадська Організація "Ліга соціальних працівників України"

UNICEF Ukraine