У селі Липини коштом державної субвенції планують здійснити капітальний ремонт вулиць М. Кривоноса та І. Богуна. Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, - основне завдання запланованих робіт – будівництво ливневої каналізації для відведення дощової води.

"Затоплення укриття Волинського обласного перинатального центру багато років є складною проблемою. Сьогодні - це заклад, де народжують жінки з усієї Волинської області та Західної України.

З проблемою водовідведення Підгайцівській громаді самотужки не впоратися. Тому, за підтримки начальника Волинської обласної військовоі адміністрації Юрія Погуляйка, департаменту інфраструктури Волинської ОДА , прийнято рішення про виділення коштів з державного бюджету на капітальний ремонт вулиць М. Кривоноса та І. Богуна.

 Підгайцівською сільською радою замовлено проєктно - кошторисну документацію, а замовником послуги є департамент інфраструктури Волинської ОВА.

Впевнений, що після проведення запланованих робіт, проблема підтоплення одного з укриттів Волинського обласного перинатального центру та житлових будинків, що знаходяться в низинній частині вулиці І. Богуна буде вирішено!", - розповів посадовець.