Відома Волинська фехтувальниця виграла грант на розвиток кондитерської справи

Дата: 12.09.2023 11:41

Майстер спорту з фехтування на рапірах Ольга Станкевич (Бихнюк), в минулому учасниця збірної України з фехтування, нині вчитель фізкультури Лищенського ліцею та мешканка села Лище Підгайцівської громади отримала грант від французької неурядової організації ACTED на розвиток кондитерської справи.

Понад три роки Ольга Бихнюк у вільний від основної роботи час займається улюбленою справою - випічкою кондитерських виробів. До урочистостей – неймовірні тортики на замовлення, для чаювання з друзями – гарненькі капкейки. Солодощі супроводжують будь-яке свято, тож Ольга опанувала і сучасний тренд - приготування і оформлення кенді - барів.

Для розвитку улюбленої справи вже давно поглядала на новеньку духову шафу, планетарний міксер, блендер та інше кухонне приладдя. Навіть мала намір взяти кредит.

Тож, можливість участі у грантовій програмі для жінок Ольга Бихнюк сприйняла як шанс для втілення своїх мрій.

У червні, дізнавшись про те, що у Підгайцівській громаді розпочато другий етап приймання заявок на гранти від уряду Канади у партнерстві з гуманітарною організацією ACTED, вирішила спробувати свої сили.

Успіх не забарився, тож, нині кондитерка майструє свої кулінарні шедеври з використанням нової кухонної техніки.

Пані Ольга не стоїть на місці, а й далі опановує нові техніки кондитерської справи, навчаючись у знаних кондитерок.

Тож, бажаємо Ользі Бихнюк подальших успіхів, а її клієнтам - гарного настрою, адже доведено, що солодощі мають у складі речовини, які впливають на утворення «гормонів щастя».

Olga Stankevych