Директори та методисти дошкільних закладів освіти говорили про підвищення кваліфікації та професійне зростання

Дата: 12.09.2023 09:16

8 вересня відбулося засідання методичного об’єднання директорів та методистів закладів дошкільної освіти Підгайцівської сільської ради, про це повідомили на сторінці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників (Центр) організував зустріч з метою обговорення та детального аналізу нового Положення про атестацію педагогічних працівників, яке вступило в дію з 1 вересня 2023 року.

"Атестація є важливим підсумком підвищення кваліфікації та результатів професійного зростання педагога в міжатестаційний період. Саме тому в громаді проходить цикл семінарів та методичних засідань для керівників ЗО, а також для педагогічних колективів. ЦПР ПП планує ряд професійних зустрічей вчителів, які атестуватимуться у 2023/2024 навчальному році", - повідомила директорка Центру Світлана Зінкевич.

Також, на засіданні звернули увагу на

📌основні аспекти планування роботи навчального закладу,

📌ще раз обговорили Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2023/24 н.р. у закладах дошкільної освіти

📌 проаналізували та взяли в роботу рішення розширеного засідання колегії управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації у сфері дошкільної освіти.