Друге загальнокомандне місце серед 11 сільських громад Волині виборола Підгайцівська громада на обласному фестивалі фізкультури та спорту.

9-Го, 10-го вересня на стадіоні «Олімп» у місті Володимирі пройшов грандіозний обласний фестиваль спорту та фізичної культури, де у 9 - ти видах спорту змагалися близько 360 спортсменів із 15 громад Волині.

Команда Підгайцівської громади вже втретє брала участь у фестивалі, щоразу покращуючи свої результати та прикладаючи максимум зусиль для здобуття довгоочікуваних перемог.

Цьогоріч, серед семи видів спорту, в яких брали участь наші спортсмени, актив нагород команди з Підгайцівської громади поповнився за:

1 місце змагань “Мама, тато, я – спортивна сім’я” виборола сім'я Шкорупських з села Лище;

2 місце - волейбол: Обертась Сергій (Лище), Гупало Юрій, Мельник Олександр, Касянчук Віталій з Підгайців, Сидор Михайло (Липини);

2 місце - риболовля: Олександр Куць з с. Липини;

2 місце - перетягування линви: Муляр Іван с. Воротнів, Лошак Іван, Михальчук Олександр та Приходько Валентин з с. Лище, Воробець Владислав Підгайці, Біляшевич Сергій з Липин;

2 місце - гирьовий спорт: Нескреба Євген з Липин;

3 місце - дартс: Бляшук Олександр, Бляшук Тетяна - Лище;

2 місце - шашки: Філовець Людмила с. Воротнів, Харчук Володимир с. Липини.

Щиро дякуємо нашим спортсменам за участь, за старання, ентузіазм, віру в перемогу. Дякуємо, що захищаєте честь громади у сфері фізкультури та спорту.

Нагадаємо, організаторами заходу є Волинська обласна рада, Волинська облрада, Волинська ОВА, Володимирська міська рада, обласний центр «Інваспорт», Волинський обласний та Володимирський центри фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.