Пошук

У День фізичної культури та спорту дві команди Підгайцівської громади зіграли видовищний футбол в рамках 1/4 Кубку Луцького району 2023

Дата: 11.09.2023 10:55
Кількість переглядів: 236

На стадіоні села Підгайці 9 вересня, у День фізичної культури та спорту за результатами жеребкування у футбольному двобої зійшлися дві команди з Підгайцівської громади ФК"ОТГ" та ФК "Ветеран Лище".

Фото без опису

На 19 хвилині першого тайму ФК "ОТГ" відкрили рахунок 1:0. Забив Кирило Шпаковський, 7 номер.

У другому таймі ініціативу перехопили Лищани. І на 8 хвилині жвавої боротьби за м'яч Лищенська команда зрівняла рахунок. Забив 29 номер Тарас Кабанов.

На 20 хвилині другого тайму Тарас Кабанов подвоїв свій успіх, влучно спрямувавши черговий м'яч у ворота Підгайцівської команди.

Наприкінці 2 тайму "ОТГ" вирівняли рахунок 2:2, забивши пенальті (Халик Олександр номер 11).

Напружена гра, гучні вигуки уболівальників, хвилювання тренерів супроводжували всю гру.

Фото без описуФото без опису

Незадовго до кінця 2 тайму бомбардир "Ветеран Лище" втретє влучив у ворота противника.

Тож, із рахунком 3:2 команда "Ветеран Лище" перемогла ФК "ОТГ" та перейшла у 1/2 Кубку Луцького району 2023.