У селі Гаразджа Підгайцівської громади демонтували незаконно встановлені шлагбауми

Дата: 08.09.2023 10:21

У селі Гаразджа Підгайцівської громади днями було демонтовано незаконно встановлені шлагбауми.

Звертаємо увагу, що вказані дії з демонтажу було здійснено на виконання рішення Виконкому Підгайцівської сільської ради № 9 від 10 березня 2023 року "Про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд".

Поліцейські офіцери Підгайцівської громади здійснювали охорону громадського порядку та публічної безпеки під час проведення вказаних робіт.

Наголошуємо, що самовільне встановлення споруд є порушенням та передбачає наступний демонтаж у встановленому законодавством порядку у супроводі поліції та за сприяння за необхідності представників державних органів, відповідних служб і організацій та у разі виявлення власника споруди накладання штрафу згідно Ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів".