«Донат замість квітів»: учні, вчителі та батьки Підгайцівської громади назбирали 94 000 грн на армію

Дата: 07.09.2023 13:59

Цьогоріч у свято 1 вересня ліцеї та гімназії Підгайцівської громади відмовилися від букетів та підтримали акцію «Донат замість квітів».

У закладах освіти встановили скриньки для благодійних пожертв, куди педагоги, батьки, здобувачі освіти та гості, які завітали могли покласти гроші на армію.

Загальними зусиллями вдалось назбирати 94000 гривень.

Тож, шкільною родиною Романівського ліцею кошти планують передати волонтерам для закупівлі білизни та газових балонів для 14 ОМБ де служать випускники закладу освіти.

Зусиллями педагогічного колективу, батьків та школярів Піддубцівського ліцею вдалося зібрати кругленьку сумму. Випускники ЗЗСО відвезли донати у Волонтерський штаб АНГАР .

В результаті акції, проведеної першого вересня в Підгайцівському ліцеї передали гроші волонтерам, які збирають на авто для 63 ОМБР та 82 ОДШБР.

Кошти Липинського ліцею через місцевого волонтера Олександра Лозбіна спрямують на актуальні запити наших захисників.

На потреби земляків, які воюють передадуть, також, назбирані під час акції суми у Крупівській та Гаразджанській гімназіях.

Фото без описуФото без опису

Дякуємо всім, хто долучився до акції 1 вересня «Донати замість квітів». У такий спосіб шкільні родини підтримали та подякували захисникам України за їх щоденний подвиг, за можливість жити, розвиватися та здобувати знання в Україні.

Війна триває, тож всі заклади освіти Підгайцівської громади активно підтримують армію та закривають численні запити наших захисників.

Дякуємо Вам! Все буде Україна!