Вітання сільського голови Юрія Семенюка з Днем знань

Дата: 01.09.2023 14:25

Дорогі освітяни, діти, батьки Підгайцівської громади!

Щиро вітаю вас із початком нового навчального року.

У день Знань ми першочергово завдячуємо мужнім захисникам України, їх героїзму та щоденному подвигу! Адже, завдяки нашим воїнам, сьогодні навчальні заклади відкрили свої двері для школярів та педагогічних колективів громади, які зможуть розпочати свою подорож у світ знань, професійного становлення та саморозвитку.

Дякую всій освітянській спільноті Підгайцівської громади, які гідно тримають не лише освітній, а й волонтерський фронт. Ви приклад професіоналів своєї справи та справжніх патріотів України.

Найбільше сьогодні щемить серце за наших першокласників, для яких свято Знань, коли вони вперше переступають поріг школи відбувається в умовах війни, повітряних тривог.

Хочу привітати учнів випускних класів, для яких цей рік буде періодом вибору професійного напрямку руху у самостійне життя.

Діти, їх безпека та всебічний розвиток - це наш першочерговий пріоритет, адже за ними майбутнє України.

Миру всім нам та Перемоги🇺🇦!

З Днем знань!

Слава Україні! Героям слава!