29 серпня на Меморіалі слави у селі Підгайці відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Керівництво та колектив сільської ради, священнослужителі, рідні загиблих та усі небайдужі жителі громади у молитві згадали полеглих захисників України та вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання.

До пам’ятного фотостенду воїнів Підгайцівської громади, які загинули у російсько-українській війні з 2014 року поклали квіти соняшника.

Трагедія під Іловайськом Донецької області, коли бойовики обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці торкнулася і наших захисників, їх близьких, рідних, які цього дня не могли стримати сліз від розпачу та болю... Підгайцівська громада у жорстокій російсько-українській війні втратила найхоробріших, найвідданіших воїнів - Героїв, які віддали найдорожче - своє життя за Україну.

Підгайцівській сільський голова Юрій Семенюк звернувся до присутніх зі словами вдячності нашим воїнам за Подвиг та запевнив, що “ми продовжуємо боротися, допомагати армії всіма можливими методами та віримо у Перемогу України”.

У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, посадовці сільської ради поклали квіти у місцях поховань загиблих бійців Підгайцівської громади.