1 млн на дрони та оптимізація мережі ЗЗСО: напрацювання 31 сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 29.08.2023 08:06

28 серпня 2023 року в приміщенні зали засідань Підгайцівської сільської ради відбулась чергова 31 сесія Підгайцівської сільської ради.

Під час пленарного засідання депутатський корпус своїми рішеннями вніс зміни до головного фінансового документу громади, зокрема, виділили 1 млн. грн на закупівлю дронів на ЗСУ.

Затвердили та внесли зміни до програм, які стосувалися розвитку місцевого самоврядування та питань безпеки.

На розгляд обранців громади в цей день були винесені відповідальні рішення, які стосувалися реалізації державної політики в галузі освіти щодо оптимізації мережі ЗЗСО.

Нагадаємо, що їх прийняттю передували: напрацювання робочої групи на чолі з Лілією Купіч, депутаткою Підгайцівської сільської ради, засідання відповідних комісій та численні громадські обговорення, які проходили із залученням жителів кожного з сіл, яких торкнулася оптимізація.

Тож, врахувавши пророблену роботу закладами освіти за період, доки проєкти рішень перебували на розгляді, врахувавши рекомендації профільних комісій, які базувалися на багатьох чинниках (наявність укриттів, демографічна ситуація, матеріально-технічне забезпечення ЗЗСО, якість освітнього процесу та інші), на черговій сесії були прийняті такі рішення:

Про припинення діяльності шляхом ліквідації Вишнівської початкової школи Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області, а Піддубцівський ліцей визначили правонаступником Вишнівської початкової школи Підгайцівської сільської ради.

Про перепрофілювання Звірівської гімназії Підгайцівської сільської ради з базової загальної середньої освіти до початкової освіти та змінити назву на Звірівську початкову школу (учням 5-9 класів Звірівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради забезпечити продовження здобуття освіти у Романівському ліцеї Підгайцівської сільської ради)

Про призупинення освітньої діяльності Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області. Та, відповідно, Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради забезпечити продовження здобуття освіти учнями 1-9 класів Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області у Лищенському ліцеї.

Про призупинення освітньої діяльності Пальченської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради забезпечити продовження здобуття освіти учнями 1-9 класів Пальченської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області у Хорлупівській гімназії.

Депутатський корпус підтримав рішення про преміювання водіїв та вихователів шкільних автобусів, які довозять та супроводжують дітей.