Дата: 28.08.2023 10:16

Підгайцівська громада взяла участь у першому всеукраїнському Форумі спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі.

Захід проходив у м. Києві 25 серпня.

Учасниками форуму від громади були директорка Підгайцівського ліцею Лариса Ляшук та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Леся Киришун.

Під час панельних дискусій форуму обговорювали важливі питання, які стосувалися:

✔️ Ключових аспектів безпеки освітнього середовища (Модератор - Катерина Павліченко, заступниця міністра внутрішніх справ України);

✔️ Ключові виклики безпеки освітнього середовища від держави до громади ( Модератор - Сергій Горбачов - освітній омбудсмен);

✔️Реалізація експериментального проєкту "Спеціаліст їз безпеки в освітньому середовищі як складова безпечного освітнього простору ( Модератор Василь Богдан - начальник Управління ювенальної превенції національної поліції України.

✔️У панелі "Досягнення та проблеми у реалізації експериментального проєкту "СБОС", модератором якої був голова ГО " Безпечний освітній простір" Олександр Гончар, у якості спікера до обговорення запросили Ларису Ляшук, директорку Підгайцівського ЗЗСО.

Нагадаємо, Підгайцівська громада є учасником експерементального проєкту “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”, який реалізується Міністерством внутрішніх справ України спільно з Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій за участі Міністерства освіти і науки України, Освітнього омбудсмена у партнерстві з Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Асоціацією міст України, громадською організацією «Безпечний освітній простір» та за підтримки UNICEF Ukraine..

Пілотними ЗЗСО в Підгайцівській громаді є Підгайцівський та Липинський ліцеї Підгайцівської сільської ради.