У День Незалежності загинув молодий Герой з Підгайцівської громади Марчук Дмитро Миколайович

Дата: 27.08.2023 11:54

24 серпня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області загинув молодий Воїн із села Струмівка - 25 річний Дмитро Марчук.

Командир зенітно-ракетного взводу десантно-штурмового батальйону солдат Марчук Дмитро був призваний до ЗСУ у квітні 2022 року.

Боєць був вірний військовій присязі та віддав своє молоде життя у бою за Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, приймаючи безпосередню участь у обороні України, захисті безпеки населення та інтересів держави через військову агресію російського окупанта.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя Марчука Дмитра Миколайовича.

Схиляємо голови, вшановуючи світлу пам'ять Героя.