ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2023 08:00

Дорогі жителі Підгайцівської громади!

Цьогоріч ми відзначаємо 32-гу річницю Незалежності України.

З 2014 року наші захисники хоробро та самовіддано виборюють територіальну цілісність, свободу, незалежність Батьківщини та другий рік поспіль в умовах повномасштабної війни захищають всіх нас від російського окупанта.

Кров'ю найкращих, найсміливіших,  справжніх Героїв, які віддають найцінніше - свої життя, ми маємо сьогодні Україну.

Загинув, зник безвісті...... Підгайцівська громада щоразу отримує страшні звістки з фронту, від яких неможливо оговтатись.

Весь  цивілізований світ об'єднався проти агресора і підтримує Україну у цей складний історичний час.

Тож від усього серця бажаю Вам сили, витримки та віри у Перемогу.

Дякую кожному, хто на своєму місці наближає її всіма можливими засобами й методами.

Слава Україні,  Слава ЗСУ! Героям слава! З Днем Незалежності України!

Підгайцівський сільський голова

Юрій Семенюк