З 24 по 28 серпня в області заборонено проведення будь-яких масових заходів та громадських зібрань: рішення Ради оборони області

Дата: 23.08.2023 17:43

З 24 по 28 серпня в області заборонено проведення будь-яких масових заходів та громадських зібрань. Таке рішення прийняли під час Ради оборони області. Про це повідомили на сайті Волинської ОВА.

«Ми знаємо підступність ворога та його неадекватність. Краще уникати скупчень людей у цей період, – зазначив очільник області. – Усі розуміють важливість цього державного свята. Впевнений, у серці кожного волинянина цей день відзначиться особливою атмосферою, наповненою незламною вірою, яка не потребує офіційних відзначень», - повідомив очільник області Юрій Погуляйко.