У Підгайцях діти розписали прапор для захисників України

Дата: 23.08.2023 12:54

У селі Підгайці вихованці літнього табору ”Моє дитинство золоте”, при будинку культури та дошкільнята місцевого дитячого садка створили подарунок для українських військових.

У День  Державного Прапора України всі спільно за допомогою кольорових маркерів на жовто-синьому полотні зобразили свої почуття, мрії, думки  про Мир та висловили найщиріші побажання для наших захисників.

“Добрі емоції найменших мешканців громади з Підгайців доповнять побажаннями дітлахів з інших населених пунктів громади та передадуть нашим захисникам як оберіг та символ Незламності”, - пояснила ідею заходу директорка Центру культури, туризму молоді та спорту Тетяна Ковжук.