Урочисте підняття Державного прапора України у Підгайцях. ФОТО. ВІДЕО

Дата: 23.08.2023 11:25

Державний прапор для українців − це символ свободи, незламності й боротьби за незалежність! 23 серпня у селі Підгайці відбулась урочиста церемонія підняття синьо-жовтого стяга!

Вшанувати символ країни, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, української історії та сьогодення зібралися Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк та його заступники, колектив сільської ради, педагоги та вихованці закладів освіти.

Серце кожного учасника церемонії завмирало при підйомі національного стяга, який сьогодні є символом віри у Перемогу, у якому втілені молитви, мрії та сподівання про Мир на рідній землі.

“Синьо-жовтий прапор в умовах війни у руках наших відважних захисників, на їх бойових позиціях, він майорить під вільним небом та над кожним звільненим селом, містом нашої Батьківщини.

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора! Бажаю всім нам, щоб Мир і злагода запанували в Україні, а синьо-жовтий прапор був піднятий над всією Україною!”, - звернувся до учасників церемонії Юрій Семенюк.