Свої напрацювання щодо участі у двох потужних проєктах:✅ “Діалоги перемоги” та ✅«Маю думку - участь для молодіжних рад!” презентували лідери Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді.

21 серпня у залі засідань ради актив Молодіжки зустрівся з керівництвом громади та керівниками структурних підрозділів апарату сільської ради.

Як пояснила голова молодіжної ради, Ольга Кобилянська, представлення результатів двох проєктів для органів місцевого самоврядування мало на меті врахування напрацювань молоді в розробці подальших програм місцевого розвитку, які діятимуть у громаді, а також, підтримка реалізації кращих з ініціатив.

В рамках зазначених проєктів, молодь працює у трьох основних напрямках: ✔️організації активного дозвілля, ✔️національно-патріотичного виховання та ✔️проведення масштабного молодіжного Форуму “Саморозвиток 360”.

 “ДІАЛОГИ ПЕРЕМОГИ” - проєкт, який дає можливість молодіжним радам та молоді на місцях протидіяти російській агресії, у співпраці з представниками місцевої влади, втілювати у життя конкретні гуманітарні та соціальні ініціативи. ✅Його мета - залучення молоді до процесів відбудови та нормалізації життя громад.

Проєкт впроваджується ГО «Молодіжна платформа» у рамках проєкту ПРООН "Підтримка громадянського суспільства та молоді" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії”, - пояснили учасники Молодіжної ради Олександр Васейко та Софія Вербицька.

Заступниця голови Молодіжної ради Софія Вербицька презентувала учасникам зустрічі ще один проєкт ✅«Маю думку - участь для молодіжних рад!” - що реалізовується NGO Youth Platform ГО "Молодіжна Платформа" за сприяння Норвезької ради у справах біженців за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

 “Завдяки участі, ми отримуємо фінансову підтримку для облаштування першого в нашій громаді Молодіжного простору за дизайнерським проєктом. Це має бути сучасне місце де молодь зможе продуктивно проводити свій час, спілкуватись та брати участь у різних заходах”, - пояснила Софія Вербицька.

Олександр Бляшук - заступник Підгайцівського сільського голови підтримав ініціативи молоді та позитивно відзначив їх напрацювання за період каденції.