ФК «Ветеран Лище» - чемпіони Луцького району на підтримку ЗСУ 2023 у вищій лізі!

Дата: 21.08.2023 15:00

Команда футболістів з Підгайцівської громади - ФК «Ветеран Лище» - чемпіони Луцького району на підтримку ЗСУ 2023 у вищій лізі

"У запеклій боротьбі хлопці досягли найвищого результату та очолили список учасників за кількістю забитих голів та перемог на відкритих майданчиках", - розповів на своїй сторінці у ФЕЙСБУК заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук.

ФК "Ветеран Лище" за підсумками 7-го туру отримали 14 очок, що на 3 більше за команду на другій позиції.

Друге місце у турнірній таблиці - ФК "Духче", третє - ФК "Торчин".

Достойно про себе заявили у першій лізі Чемпіонату Луцького району інші команди Підгайцівської громади - ФК "ОТГ"(Підгайці), ФК "Піддубці" та ФК "Воротнів".

"ОТГ" та "Піддубці" за підсумками набрали по 11 очок, зайнявши 4 та 5 місце у турнірній таблиці, - розповів посадовець.

"Щиро вітаю лідерів Чемпіонату Луцького району на підтримку ЗСУ 2023 з перемогою та професійним зростанням, які стали можливими, завдяки доблесним воїнам ЗСУ, які стоять на сторожі нашого спокою", - повідомив Олександр Бляшук.

Нагадаємо, організатори чемпіонату -  Федерація футболу Луцького району