Оголошення про скликання 31-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 18.08.2023 11:57

31 чергова сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 28 серпня 2023 року о 14.00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради.
На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової тридцять першої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про затвердження Положення про громадські слухання у Підгайцівській територіальній громаді в новій редакції.
  3. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023рік» від 23.12.2022 року № 24/2.
  4. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  5. Про затвердження Програм.
  6. Про перепрофілювання Борохівської гімназії Підгайцівської сільської ради.
  7. Про перепрофілювання Звірівської гімназії Підгайцівської сільської ради.
  8. Про припинення діяльності шляхом ліквідації Вишнівської початкової школи Підгайцівської сільської ради Волинської області.
  9. Про призупинення освітньої діяльності Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради Волинської області.
  10. Про перепрофілювання (зміна типу та назви) Романівського ліцею Підгайцівської сільської ради.
  11. Про призупинення освітньої діяльності Пальченської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  12. Про преміювання водіїв шкільних автобусів закладів освіти Підгайцівської сільської ради.
  13. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
  14. Про затвердження детального плану території.
  15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із нормативно- грошової оцінки земельної ділянки.
  19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок комунальної власності Підгайцівської сільської ради.
  21. Про надання дозволу на формування лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах.
  22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Підгайцівської сільської ради.
  23. Про оренду.
  24. Про внесення змін до договорів оренди.
  25. Про надання дозволу на переведення садового будинку в житловий.
  26. Розгляд депутатських запитів.
  27. Різне.