Педагоги початкових класів із Підгайцівської громади успішно пройшли сертифікацію

Дата: 15.08.2023 15:32

5 вчителів початкових класів із ЗЗСО Підгайцівської громади проходили сертифікацію. Валентина Малий та Оксана Березовська з Липинського ліцею, Світлана Савюк з Піддубцівського ліцею, Наталія Плисюк з Лищенського ЗЗСО, Валерій Чаплицький з Підгайцівського ліцею пройшли всі три етапи сертифікації: склали незалежне тестування, самооцінювання власної педагогічної майстерності та продемонстрували гарні результати практичного досвіду роботи вчителів.

Четверо педагогів отримали сертифікати, а наймолодший з педагогів буде пробувати свої сили у наступному році.

15 серпня у КУ «ЦПР ПП Підгайцівської сільської ради» педагоги зустрілися, щоб під час методичного семінару поділитися набутим досвідом, обговорити сильні сторони та вузькі моменти, на які варто звернути увагу, щоб успішно скласти сертифікацію, адже вчителі будуть передавати набутий досвід педагогам у своїх навчальних закладах.

“Щиро вітаємо учасників професійних випробувань з Підгайцівської громади із завершенням сертифікації! Дякуємо за Вашу цілеспрямованість, відданість своїй справі!

Дякуємо, що у такий важкий час тримаєте стрій фронт й працюєте для забезпечення якісної освіти!

Дякуємо ЗСУ за захист і можливість професійно зростати нашим педагогам!”, розповіла директорка Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайці Світлана Зінкевич.