Струмівка ярмаркувала в підтримку ЗСУ

Дата: 14.08.2023 15:55

12 серпня у селі Струмівка Підгайцівської громади відбулась благодійна ярмарка в підтримку захисників 110 бригади ЗСУ.

Ідея виникла у місцевих дітлахів: Цисельських Соломії та Мілани, Гаврилюк Діани, Мазурик Яни, Гедзь Макара, Соловей Соломії, які надихнули на благодійну справу своїх батьків та небайдужих мешканців громади.

На ярмарці можна було придбати букети маковійчики, різні поробки та домашню випічку.

✅На виручені кошти, місцеві планують “закупити вологі серветки, шкарпетки та дощовики для 110 бригади, в якій є хлопці з нашої громади”, - повідомили у групі Громада Струмівки у Фейсбуку.

Наймолодших активістів оргкомітет ярмарки (батьки) нагородили почесними грамотами, адже діти проводять літо, допомагаючи ЗСУ.

Дякуємо всім волонтерам, які у такий нелегкий для країни час підтримують наших Захисників.

СЛАВА УКРАЇНІ❗

СЛАВА ЗСУ ❗