З Днем будівельника!

Дата: 11.08.2023 11:33

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято — День будівельника! Важливість цієї професії складно переоцінити, особливо під час війни, адже щодня ворог завдає руйнівні удари нашій інфраструктурі, яку потрібно відбудовувати.

Героїчні Збройні Сили України захищають наші міста і села, закривають від ракет, безпілотників та артилерійських атак.

Однак, руйнування колосальні і саме від будівельників залежить якість і довговічність об'єктів і споруд, які зводяться для людей, для їх щоденного користування.

Тож, щиро бажаємо всім представникам професії міцного здоров'я, благополуччя, безпечної праці.

Хай всі ваші споруди будуть міцними. Цікавих об’єктів, гідних винагород і креативних ідей!

Миру і Перемоги України!