Аквагрим, талант - шоу та спортивні змагання - у Воротневі від початку тижня функціонує літній табір під чуйним керівництвом директора воротнівського клубного закладу Ігоря Левчука. З дітьми працюють, також, запрошені спеціалісти ДСНС, поліції та тероборони. Місцеві дітлахи відпочивають, отримують ази військової справи, вивчають правила пожежної, протимінної безпеки та основ громадського порядку.

Подолати тривоги та назбирані негативні емоції, пов'язані з війною всі разом намагалися шляхом арттерапії, створюючи зображення та написи на великому панно.

Своє шефство над групами дітей, які таборують у Воротневі взяли вожаті - студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки, факультету культури та мистецтв: Блащук Валерія та Стасюк Олена.

Табір працюватиме 5 днів. До кінця тижня ще запланували перегляд мультфільмів, заняття спортом та кілька цікавих майстер - класів.

А на завершення, староста Лищенського округу Олена Голубович готує для дітей пікнік, риболовлю, катання на човні, тематичну фото зону та традиційний український куліш.

Нагадаємо, що серію літніх таборів при всіх БК та клубних закладів організовують цьогоріч у КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради/