На Волині триває вакцинація дітей проти кору паротиту та краснухи: в області працює 95 пунктів щеплення, про це повідомляють на сторінці ВОДА.

Менш як за місяць розпочнеться новий навчальний рік. Підготовка до школи – це не тільки про те, що треба купити зошити та щоденники. Це, насамперед, про здоров’я.

Напередодні навчального року, закликаємо батьків перевірити вакцинальний статус своїх дітей і надолужити пропущені щеплення.

Кір – найзаразніше з захворювань, відомих у світі. Одна дитина, яка захворіла на кір, може інфікувати 7-9 дітей, які не мають імунітету. А під час війни імовірність спалаху багатьох інфекційних захворювань зростає, особливо кору.

Нагадаємо, діти віком до 6 років мають отримати одну дозу вакцини. Після 6 – другу. Якщо у шестирічної дитини немає жодного щеплення, проводиться дві вакцинації з інтервалом у місяць.

На Волинь доставлено 10 950 доз комбінованої вакцини.

Вакцинувати дитину можна в одному з 95 пунктів щеплення Волинської області. Перелік та адреси пунктів можна подивитися тут ➡️ http://surl.li/jxklg.

Там, де доступ до стаціонарних пунктів щеплень є ускладненим або неможливим працюють мобільні бригади. Вони також вакцинують дітей, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися та організовані колективи (освітні заклади, дитячі оздоровчі табори тощо).

 Для виклику мобільної вакцинальної бригади необхідно залишити заявку за телефоном регіонального координатора - (050) 199 15 47. Заявку зареєструють, складуть графік виїздів мобільних бригад і повідомлять дату та час її приїзду.

З питань вакцинації у Підгайцівській громаді звертайтесь:

☎️АЗПСМ с. Підгайці: +380950133192;

☎️ФАП с.Струмівка: +380950165217;

☎️АЗПСМ с. Піддубці: +380668320109;

☎️ до свого сімейного лікаря.

Гаряча лінія МОЗ - ‼️0 800 60 20 19, де вас зорієнтують, до кого звернутись де б ви не знаходились.