До 20 серпня триває голосування у конкурсі солістів-вокалістів «Голос Підгайцівської громади-2023

Дата: 08.08.2023 10:08

Усіх хто бажає підтримати виконавців ІІ фестивалю-конкурсу патріотичної пісні серед солістів-вокалістів «Голос Підгайцівської громади-2023» запрошуємо проголосувати на сторінці КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради .

У трьох вікових категоріях за звання найкращих співаків громади змагаються:

Сац Надія с. Звірів, Бартошук Настя с. Підгайці, Гуляр Максим с. Липини, Левчук Ігор с. Липини, Палійчук Вікторія с. Звірів, Гуменюк Леся с. Звірів, Чиж Богдан с. Борохів, Дроздюк Матвій с. Лище, Вітковська Тетяна с .Пальче, Савчук Христина с.Липини, Петрова Софія с. Звірів, Віктор Денисюк с. Пальче, Ярмолюк Софія с. Піддубці, Літвінчука Ярослава, Горбатюк Дарина, Смалюка Артем с. Звірів, Аня Євтушик с. Лище, Дручек Вікторія та Дручек Алла с. Підгайці, Палій Настя с. Крупа.

Нагадаємо, переможе той конкурсант, відеозапис якого набере найбільшу кількість уподобань. Проголосувати можна до 24:00 години 20 серпня.

Результати конкурсу будуть оголошені 24 серпня 2023 року на офіційні сторінці КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради.

Головний приз – 3000 грн. Підтримайте наших виконавців!