В області оголошено І рівень небезпечності

Дата: 07.08.2023 12:00

На Волині продовжує лютувати негода. Так, через погіршення погодніх умов, 7 серпня в області оголошено І рівень небезпечності – жовтий, про це повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Грози та пориви вітру, що розпочалися напередодні, вже наробили лиха: повалені дерева, перекриті дороги, розкриті дахи будівель, розірвані лінії електропередач тощо.

Зокрема, як повідомляє ГУ ДСНС у Волинській області, за добу рятувальники 14 разів виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт з подолання наслідків негоди.
Сьогодні ж в області очікуються грози, шквали та пориви вітру 15-20 м/с, а вночі – значний дощ, місцями град.

Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають. Відповідальні служби оперативно реагують та працюють для відновлення життєзабезпечення області.

Волиняни, будьте максимально обережними!

Бережіть себе та своїх близьких.