Дитячий табір "Надія" проходив при клубі с. Пальче Підгайцівської громади

Дата: 04.08.2023 14:33

Літній табір "Надія" стартував 2 серпня при клубі с. Пальче Підгайцівської громади. 25 діток проводили своє дозвілля під чуйним керівництвом завідувачки клубного закладу Ковальчук Надії.

Урочисто відкриття табору розпочали з Державного Гімну України. У перший день дітлахи знайомилися між собою, комунікували під час веселих спортивних руханок та інтелектуальних квестів.

“Всі дружно вихованці табору брали участь у творчій забаві “малюнок на асфальті”, змагалися у спортивних іграх, співали патріотичних пісень у караоке. Дуже щемить, коли наша малеча співає патріотичні пісні про війну, про вдячність ЗСУ”, - розповіла Надія Миколаївна.

Під час перебування у таборі медична працівниця Вітковська Наталія поінформувала дітей про правила дотримання особистої гігієни та навчила їх вимірювати тиск та пульс.

Бібліотекарка Інна Вілігурська у казках та загадках переповідала вихованцям про цінність книги.

Настоятель місцевого храму отець Богдан провів натхненну духовну бесіду про Бога, його любов до кожного та розповів про заповіді, яких потрібно дотримуватись у житті.

Нікого з дітлахів не залишила без яскравих емоцій подорож до Луцького зоопарку.