Ювенальні поліцейські, пожежники, інструктори ВОЦФЗН «Спорт для всіх» та Волинського центру національно-патріотичного виховання - не повний перелік гостей, які завітали до вихованців табору відпочинку при клубному закладі села Гаразджа, адже тут своє дозвілля проводять 40 місцевих дітлахів.

Директор клубу Леонід Чайка та хореограф Руслан Горохоль від початку тижня працюють в поті чола, щоб урізноманітнити дозвілля місцевих дітей, адже у програмі відпочинку запланували чимало заходів та розваг: танцювальні руханки, музичне караоке, творчі завдання, спортивні естафети, навчання з велосипедного туризму, перегляд мультиків та інше.

На кінець тижня до дітей завітають добровольці місцевого формування, щоб навчити базовим навикам військової справи, до медичної допомоги та нагадати про важливість національно-патріотичного виховання.

Спільними зусиллями, працівники культури та партнери щодня дарують дітям свято та усмішки, допомагаючи іграми та забавами налаштуватися на позитив, поспілкуватися, морально та фізично оздоровитися напередодні нового навчального року.

КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради

Волинський центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства

Ювенальна поліція Волинської області

Спорт для всіх -Волинь

Луцьке районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області