Представники Держекоінспекції Волині провели нараду-навчання зі старостами Підгайцівської громади

Дата: 03.08.2023 11:31

3 серпня у Підгайцівській сільській раді відбулася робоча навчальна зустріч першого заступника начальника екоінспекції у Волинській області Олександра Ткачука, керівника відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр - Антоніни Мовяк, заступника керівника відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Анатолія Приходька зі старостами Підгайцівської громади.

Під час діалогу обговорили стан дотримання природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами, водопостачання землекористування.

Посадовці підіймали важливі питання в різних сферах, де зазвичай трапляються порушення громадянами та юридичними особами екологічних норм чинного законодавства, зокрема питання браконьєрства, розорювання прибережних територій, несанкціонованих кар'єрів та забудови прибережних смуг, утворення стихійних сміттєзвалищ.

Важливою темою зустрічі, також, визначили зміни у законодавстві щодо поводження з відходами, де закладено нові принципи управління.

Керівництво Держекоінспекції Волині  позитивно відзначили наміри Підгайцівської громади щодо залучення іноземних інвестицій у впровадження комплексного підходу до правильного поводження з відходами.