Як працював патріотичний табір «Острів дитинства» у селі Липини

Дата: 31.07.2023 14:47

Рухливі ігри, спілкування, перегляд фільмів, патріотичний захід до Дня Української Державності - у таборі при будинку культури села Липини відпочивали та оздоровлювалися місцеві дітлахи.

У співпраці з Волинським обласним центром національно-патріотичного виховання для дітей провели майстер-клас "Мотузкове містечко", виставку туристичного спорядження, орієнтування "Квест" по місцях казкових героїв та навчання з велосипедного туризму "Фігурне водіння".

Фото без описуФото без опису

Незабутньою та інформаційно насиченою виявилася для дітей екскурсія до підприємства - місцевого виробника іграшок "Тигрес".

Сьогодні, 31 серпня завершуємо 5-ти денне перебування малечі села Липини у таборі «Острів дитинства». Попереду ще майстер-клас із гончарної справи, - розповіла директорка Липинського будинку культури Богдана Борис.

Така ініціатива реалізується при будинках культури та клубних закладах всієї Підгайцівської громади для найменших мешканців на безоплатній основі.

Нагадаємо, що сьогодні, 31 серпня стартують літні табори при БК сіл Піддубці, Гаразджа, Вишнів та Лище.

Фото без описуФото без опису