Команди Підгайцівської ТГ у Чемпіонаті Луцького району з футболу: результати матчів двох ліг

Дата: 31.07.2023 10:30

У 9-му турі Чемпіонату Луцького району на підтримку ЗСУ футболісти команди ФК" Ветеран Лище " грають у Вищій лізі. Команда продемонструвала прекрасну гру під час недільних зустрічей та, зігравши з ФК “Олика” в нічию - 3:3, залишилась лідиром Вищої ліги Чемпіонату.

У першій лізі чемпіонату Луцького району на підтримку ЗСУ продовжують змагання футбольні команди Підгайцівської ТГ:

•  ФК “ОТГ” з Підгайців, яка здобула перемогу під час недільтної гри у команди ФК “Рать” 2:1👏.
  •  ФК”Воротнів” - поступилася ФК”Акцент” 4:1.

ФК "Піддубці" пропускали гру 9-го туру.

Бажаємо нашим командам впевненості у власних силах, перемог та успіхів на всіх етапах наступних змагань❗