З Днем Української Державності

Дата: 28.07.2023 10:06

Дорогі мешканці громади, цьогоріч, 28 липня ми вдруге відзначаємо День Української Державності.

Це свято, встановлене Указом Президента України від 24 серпня 2021 року з метою утвердження тисячолітніх традицій українського державотворення.

Ми відзначаємо сьогодні й День Хрещення Київської Русі, розуміючи, що Українській державності понад тисяча років.

520 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії, зі зброєю уроках та власною кров'ю захищаючи свою свободу, незалежність, свою державність, як і наші предки, які протягом багатьох поколінь будували державу для українського народу.

Україна має багатовіковий досвід у державотворенні, захисті національних інтересів, самобутності та незламний характер свого народу.

Тож, будьмо сильні, міцніємо у вірі в Перемогу, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Підгайцівський сільський голова Юрій СЕМЕНЮК