26 липня у Підгайцях проходили навчання цивільного населення по "Програмі Базової підготовки громадян України до національного спротиву від збройної агресії російської федерації".

Досвідчені інструктори ГO «Осередок тактико-спеціальної підготовки «Вовки Волині» розповіли мешканцям, які виявили бажання пройти навчання ази психологічної, національно патріотичної підготовки. Особливу увагу тренери приділили поводженню зі зброєю та домедичній підготовці.

Кожен з присутніх навчився накладати турнікет, поміщати непритомну людину у стабільне бокове положення та володіти іншими важливими базовими навичками з питань самозахисту цивільного населення.

Навчання було організоване за сприяння Командування військової частини А7059, Луцької військової районної адміністрації, Підгайцівської ТГ та Підгайцівської ДФТГ.

Найактивнішим учасникам тренінгу організатори презентували футболки в стилі мілітарі .

“Обізнаний - значить озброєний” - у будь-якій надзвичайній ситуації знання елементарних правил виживання можуть врятувати життя. Тому, ми не повинні втомлюватись, тренуватись та вдосконалюватись, бо у нас єдина і спільна мета - Перемога! Слава ЗСУ!