У Гаразджі поховали молодого захисника Ярослава Федорця, який загинув на Донеччині. ФОТО

Дата: 26.07.2023 15:05

26 липня у селі Гаразджа Підгайцівської громади провели в останню путь Героя, 25-річнoгo воїна, уродженця села Воротнів Ярослава Федорця.

Молодий Герой вступив до війська 25 березня 2023 року. Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, боєць мужньо захищав свободу і незалежність Батьківщини.

Життя Ярослава Федорця обірвалося в бою за Україну поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району.

Велелюдною ходою зустрічали кортеж з тілом Героя у рідному селі Гаразджа, де захисник проживав та навчався у школі.

Односельчани, побратими, друзі та рідні Ярослава Федорця не могли стримати сліз та туги від такої непоправної та тяжкої втрати.

До лав небесного легіони став світлий, молодий, сповнений бажання до життя у вільній, незалежній Україні захисник. І немає таких слів, які змогли б загоїти болючу рану втрати в серцях найрідніших людей - батьків, бабусі Ярослава.

Чин похорону ново представленого воїна Ярослава священнослужителі здійснили у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Гаразджа.

Фото без описуФото без опису

Зі всіма військовими почестями поховали захисника на сільському кладовищі села Гаразджа.

Вічнa пaм’ять, шана і слава Герoю Ярославу Федорцю.

Фото без описуФото без опису