У ЦНАПі з'являться нові послуги для мешканців громади

Дата: 24.07.2023 14:15

Звертаємо увагу мешканців, що у генеральному офісі ЦНАПу в селі Липини по вул. Центральна, 7 можна отримати нові послуги.

Послуги у сфері будівництва:

✔️повідомлення про початок будівельних робіт щодо обʼєктів, що за класом наслідків належать до обʼєктів з незначними наслідками (СС1);

✔️реєстрація декларації про готовність обʼєкта до експлуатації, щодо обʼєктів, що за класом наслідків належать до обʼєктів з незначними наслідками (СС1);

✔️повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок будівельних робіт.

Також, надаються послуги у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, а саме:

✔️встановлення відповідного статусу;

✔️отримання посвідчення чи продовження строку його дії;

✔️отримання грошової допомоги, тощо.

Загалом, у відповідності до затвердженого переліку, 286 видів послуг доступні у ЦНАПі Підгайцівської громади.

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +380501326979.