Оголошується ІІ фестиваль-конкурс патріотичної пісні серед солістів-вокалістів «Голос Підгайцівської громади-2023»

Дата: 21.07.2023 09:51

У Підгайцівській громаді проходитиме ІІ  фестиваль-конкурс патріотичної пісні серед солістів-вокалістів «Голос Підгайцівської громади-2023». Як повідомили організатори - КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради", метою конкурсу є підтримка воїнів Збройних Сил України, які мужньо захищають на передовій нашу державу від російських окупантів, та закладів культури, що були зруйновані під час бойових дій.

Пісенний конкурс відбуватиметься в режимі ONLINE.

Головна умова для учасників, якими можуть стати всі бажаючі жителі громади - ВИКОНАННЯ ПАТРІОТИЧНИХ ПІСЕНЬ.

Реєстрація учасників проводиться наступним чином:

Учасник відправляє свої дані (прізвище, ім’я, вік, місце проживання, номер телефону) та відео з записом свого виконання патріотичної пісні на електронну адресу kyltyra_pidgayci@ukr.net

Конкурс, триватиме з 20 липня по 20 серпня 2023 року за трьома віковими категоріями:

• молодша група - з 6 до 12 років;
  • середня група – з 13 до18 років;
  • старша група - 19 + у ДВА ЕТАПИ:

Перший етап — усі охочі взяти участь у конкурсі надсилають свої відеозаписи, де виконують одну патріотичну пісню тривалістю не більше 5-ти хвилин.

Дані та відео для участі приймаються з моменту оголошення конкурсу до 03 серпня 2023 включно.

Другий етап — надіслані відео публікуються у мережі Facebook у загальнодоступній групі «КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради» https://www.facebook.com/groups/296825998821533 4 серпня 2023 року, де всі глядачі зможуть переглянути та оцінити виконання учасників.

Визначення переможця відбудеться за допомогою голосування глядачів у групі Центру культури, туризму, молоді та спорту. Переможе той конкурсант, відеозапис якого набере найбільшу кількість уподобань.

Результати конкурсу будуть оголошені 24 серпня 2023 року на офіційні сторінці КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради.

Головний приз – 3000 грн.

Положення про конкурс розміщено за посиланням: https://rada.info/.../7213f06fd24d843784c7e348a8dd8b26.docx