Волинь – серед регіонів, де оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Дата: 20.07.2023 09:03

Укргідрометцентр попереджає про високу ймовірність виникнення лісових пожеж в певних регіонах країни з 19 по 21 липня. Зокрема, у Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Житомирській, Вінницькій, Черкаській, Сумській, Миколаївській, Херсонській областях та в Криму.

Слід зазначити, що надзвичайна пожежна небезпека – це погодні умови, за яких поєднання високої температури повітря та сухої погоди призводить до високої ймовірності виникнення та швидкого розповсюдження лісових пожеж за наявності відкритого вогню.

"Тож, волиняни, будьте обережні! Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків", - нагадують на сторінці Луцької районної державної адміністрації.

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».