Відновлення України після закінчення військових дій: молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді запрошує до діалогу

Дата: 19.07.2023 09:24

22 липня о 10.00 у будинку культури села Липини Молодіжна рада при Підгайцівській раді запрошує всіх охочих до «Діалогу перемоги»!

Захід відбудеться в рамках участі ради у проєкті «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України».

“Це крутезний проєкт для молодіжних рад усіх рівнів, які можуть стати ініціаторами та організаторами діалогів у своїй громаді за результатами яких буде розроблено рекомендації щодо можливостей залучення молоді у відновленні України після закінчення військових дій”, - повідомляє молодь на сторінці ради у мережі Фейсбук.

Темами для обговорення стануть:

1. Участь молоді і внесок молодіжних рад/молодіжних громадських організацій у повоєнну відбудову України.
  2. Участь молодіжних рад у захисті/збереженні молодіжної політики та інфраструктури.
  3. Посилення видимості та впливу молодіжних рад, як дієвого інструменту прийняття рішень.

Потенційним учасникам потрібно заповнитии реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/dhFCn8N8d4mArf5e6

Проєкт впроваджується ГО «Молодіжна платформа» у рамках проєкту ПРООН "Підтримка громадянського суспільства та молоді", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.