Оголошення про скликання 30-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 18.07.2023 16:16

Засідання 30-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 20 липня 2023 року о 14.00 годині у приміщенні сільської ради.

На розгляд депутатського корпусу, розпорядженням сільського голови, винесені питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової  тридцятої  сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про виконання бюджету сільської територіальної громади за 1-ше півріччя 2023 року
  3. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023рік» від 23.12.2022 року № 24/2.
  4. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  5. Про створення груп продовженого дня у закладах загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради.
  6. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
  7. Про створення Пальченського закладу Дошкільної освіти (дитячий садок) «Вишенька» Підгайцівської сільської ради.
  8. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради від 23.12.2021 року № 13/11 «Про затвердження структури та чисельності апарату Підгайцівської сільської ради та її виконавчих органів»
  9. Про заходи забезпечення публічної безпеки і порядку, недопущення надзвичайних ситуаційна території Підгайцівської сільської ради під час літнього оздоровчого сезону у 2023 році.
  10. Про встановлення заборони  продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі на території Підгайцівської сільської ради під час комендантської години.
  11. Про розроблення Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни, захисників та захисниць України та членів сімей загиблих захисників і захисниць України – мешканців Підгайцівської територіальної громади на 2024-2025 роки.
  12. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  13. Про затвердження детального плану території.
  14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  16.   Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для передачі в приватну власність.
  17.  Про оренду.
  18.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок  комунальної власності  Підгайцівської сільської ради.
  19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах).
  20. Про припинення права безоплатного користування земельною ділянкою комунальної власності на умовах суперфіцію.
  21. Про внесення змін до договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію)
  22. Про внесення змін в положення про оренду землі.
  23. Про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку.
  24.  Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Підгайцівської  сільської ради, його територіальний підрозділ та віддалені робочі місця.
  25. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Служби  відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.
  26.  Про ініціювання створення місцевої асоціації «АСОЦІАЦІЯ  ТЕРИТОРІАЛЬНИХ  ГРОМАД  ЄВРОРЕГІОНУ  БУГ»
  27.  Про присвоєння назв вулиць та провулків на території Підгайцівської сільської ради.
  28. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради від 04.12.2020 року № 1/7 «Про утворення постійних комісій Підгайцівської сільської ради, затвердження їх кількісного складу та положення про постійні комісії».
  29.  Про  передачу проектної документації  та делегування повноважень замовника по об’єкту  «Поточний ремонт автомобільної  дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне на ділянці км98 +510-км 98+950 із влаштуванням технічних засобів регулювання дорожнього руху, світлофорного об’єкта в с.Струмівка Волинська область»
  30.  Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
  31.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 10.05.2022 № 18 «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП при Підгайцівській сільській раді на 2022-2024 роки»
  32.  Про виключення майна з Переліку першого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду на аукціоні.
  33.  Про надання КП при Підгайцівській сільській раді  поворотної фінансової допомоги.
  34.  Про передачу на баланс КНП «Підгайцівський центр ПМСД Підгайцівської сільської ради» нежитлових приміщень.
  35.  Про внесення змін до штатного розпису КНП «Підгайцівський ЦПМСД Підгайцівської сільської ради»
  36.  Різне.
  37.   Розгляд депутатських запитів.