Рятувальники навчали вихованців табору «Патріот» при БК села Борохів як провести літо безпечно

Дата: 18.07.2023 14:25

Днями рятувальники Луцьке районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області навчали дітей з табору «Патріот» при БК с. Борохів, як провести літо безпечно. Працівники Луцького районного управління провели заняття на тему:«Безпечні канікули».

Працівники ДСНС розповіли дітлахам про пожежну та протимінну безпеку, правила безпечного поводження на воді та провели квести з безпеки.

Хлопці та дівчата спробували себе у ролі рятувальників: одягнути пожежний одяг та загасили умовну пожежу.

"Цікавими та корисними для юних патріотів стали матеріали фонду UNICEF з детальними та цікаво викладеними інструкціями, як почуватися безпечно під час літніх канікул", - повідомили на сторінці Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області.